Auto na chwile
Auto na chwilę? Zadzwoń i zamów juz teraz!

605 860 118

Wypożyczalnia samochodów

Jesteśmy jedną z najdłużej działających wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych w Pile. W naszej ofercie znajdują się zarówno samochody osobowe klasy średniej, 9-cio osobowe busy, jak również samochody dostawcze w różnych konfiguracjach, w tym również z lawetą do transportu samochodów. Dla naszych Partnerów oferujemy samochody w ramach wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego.

Oferowane przez nas samochody są na bieżąco serwisowane w należącym do naszej firmy warsztacie (Mrotek Auto Serwis), w związku z czym mają Państwo gwarancję, że otrzymacie od nas auto w pełni sprawne, bez ukrytych wad czy usterek.

Wszystkie samochody dostępne w ofercie naszej wypożyczalni są objęte pełnym pakietem ubezpieczeń, dzięki czemu, osoby wynajmujące od nas auta mają pewność, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń pozostaną bez pomocy – zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Jako jedyni, nie pobieramy dodatkowych opłat za korzystanie z naszych samochodów poza granicami Polski, w związku z czym nasza oferta jest bardziej konkurencyjna od pozostałych firm działających na terenie północnej Wielkopolski.

Obecnie nasza flota aut na wynajem obejmuje ponad 20 samochodów osobowych i dostawczych.