Auto na chwile
Auto na chwilę? Zadzwoń i zamów juz teraz!

605 860 118

O firmie

Wypożyczalnia samochodów Auto Na Chwilę jest częścią powstałej w 1998 roku firmy Mrotek Auto Serwis.

Historia naszej firmy sięga 1998 roku i jest ściśle powiązana z obsługą samochodów osobowych i dostawczych w zakresie serwisu opon i felg. Początkowo nasz warsztat był zlokalizowany przy ulicy Śniadeckich w Pile, jednak w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności przenieśliśmy naszą siedzibę do większego i lepiej dostępnego dla naszych Klientów miejsca – ulicę Poznańską w Pile.

Po ponad 10 latach naszego działania, w celu zwiększenia atrakcyjności naszej oferty i lepszego dopasowania do oczekiwań naszych Partnerów, poszerzyliśmy nasze działania o wynajem samochodów osobowych i dostawczych.

W związku z dalszym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, zdecydowaliśmy się na kolejną zmianę naszej lokalizacji i przeniesienie się na ulicę Naftową, zlokalizowaną tuż przy ulicy Philipsa w Pile.

Od 2013 roku nasze usługi obejmują wynajem samochodów osobowych i dostawczych, serwis felg i opon, a także mechanikę samochodową wraz z kompleksowym serwisem klimatyzacji.

Od września 2015 roku jesteśmy jedynym w okolicy, autoryzowanym serwisem firmy Continental i działamy, jako stacja obsługi pojazdów w ramach sieci BestDrive.

W naszej dotychczasowej działalności zaufało nam wiele firm i osób. Liczymy na to, że i Ty zdecydujesz się by nawiązać z nami współpracę opartą o jasne i transparentne warunki, a także co ważniejsze, wzajemne zaufanie.